O nas

Witamy na naszej stronie. Dokumentujemy prawdziwe historie par, najważniejsze wydarzenia rodzinne i wszystko co jest warte uwagi.

Doświadczenie

Reportażami ślubnymi zajmujemy się już od 1998r.

Sprzęt

Film tworzony jest pełnoklatkowymi aparatami cyfrowymi z wymienną optyką. Stosujemy szereg rozwiązań stabilizacji obrazu  a dla lepszej jakości dzwięku uzywamy zewnetrznych rejestratorów dźwiękowych. Dzięki tym rozwiązaniom otrzymujecie film o doskonałym brzmieniu i artystycznym obrazie.
o nas
 
o nas

Zasady którymi staramy się kierować podczas naszej pracy:

DYSKRECJA
W miarę mozliwości staramy się być niezauważalni i nie zakłócać biegu wydarzeń danej uroczystości. Na sali tanecznej nie doświetlamy dodatkowymi halogenami, korzystamy tylko ze światła zastanego.

PROFESJONALIZM
Pomimo tego, że praca ta jest naszą pasją traktujemy ją bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Nigdy się nie spóźniamy, ubieramy sie stosownie do każdej uroczystości, w czasie wykonywania naszej pracy nie spozywamy alkoholu. Nie podnajmujemy pracowników - także Macie pewność, że na uroczystości pojawi sie ta ekipa, z którą od poczatku wszystko Załatwiacie.

ELASTYCZNOŚĆ
Istnieje możliwość indywidualnej wyceny usługi w zależności od waszych potrzeb. Także na mało chodliwe terminy, np. inne dni niż sobota czy też miesiące takie jak listopad możemy udzielić wysokich rabatów. Całość formalności zwiazanych z zamówieniem możemy załatwić drogą mailową.

INDYWIDUALNOŚĆ
Przez lata praktyki wypracowaliśmy swój schemat reportażu ślubnego ale zdajemy sobie sprawę, że każda uroczystość jak i kazda Para Młoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna i to właśnie dlatego często wykorzystujemy Wasze pomysły i sugestie. Dzięki takiej współpracy nagrane przez nas filmy bedą bliższe Waszym oczekiwaniom.

PRYWATNOŚĆ
Szanujemy prywatność dlatego Macie pewność, że do celów reklamowych wykorzystamy tylko te materiały, na które Udzielicie nam zgody.

PRECYZJA
Wszyscy wiemy, że nawet najdrobniejsze szczegóły mają ogromne znaczenie, dlatego duzy nacisk kładziemy na dokładny montaż całości filmu.

ŻYCZLIWOŚĆ
Podczas wykonywania swoich obowiazków zawsze towarzyszy nam usmiech i pozytywna energia, która czesto udziela się Młodej Parze :)