O nas

Witam na mojej stronie. Dokumentuje prawdziwe historie par, najważniejsze wydarzenia rodzinne i wszystko co jest warte uwagi.

Doświadczenie

Reportażami ślubnymi zajmujemy się już od 1998r.

Sprzęt

Film tworzony jest pełnoklatkowymi aparatami cyfrowymi z wymienną optyką. Oprócz tego stosujemy szereg rozwiązań stabilizacji obrazu w celu uzyskania płynności obrazu. Dla lepszej jakości dzwięku uzywamy zewnetrznych rejestratorów dźwiękowych. Dzięki tym nowatorskim rozwiazaniom otrzymujecie film o doskonałym, artystycznym obrazie.
o nas
 
o nas

Zasady którymi staramy się kierować podczas naszej pracy:

DYSKRECJA
W miarę mozliwości staramy się być niezauważalni i nie zakłócać biegu wydarzeń danej uroczystości. Na sali tanecznej nie doswietlamy dodatkowymi halogenami, korzystamy tylko ze światła zastanego.

PROFESJONALIZM
Pomimo tego, że praca ta jest naszą pasją traktujemy ją poważnie i odpowiedzialnie. Nie spóźniamy się, ubieramy sie stosownie do uroczystości, w czasie wykonywania naszej pracy nie pijemy alkoholu, nie podnajmujemy pracowników także Macie Państwo pewność że na uroczystości pojawi sie ta ekipa z którą od poczatku wszystko załatwiacie.

ELASTYCZNOŚĆ
Istnieje możliwość indywidualnej wyceny usługi w zależności od Państwa potrzeb. Także na mało chodliwe terminy np. inne dni niż sobota czy też miesiace takie jak listopad możemy udzielić wysokich rabatów. Całość formalności zwiazanych z zamówieniem mozemy załatwić drogą mailową.

INDYWIDUALNOŚĆ
Przez lata praktyki wypracowaliśmy swój schemat reportażu slubnego ale zdajemy sobie sprawę, że każda uroczystość jak i kazda Para Młoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Własnie dlatego jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Dzięki współpracy nagrane przez nas filmy bedą bliższe Waszym oczekiwaniom.

PRYWATNOŚĆ
Szanujemy prywatność dlatego Macie pewność, że do celów reklamowych wykorzystamy tylko te materiały, na które udzielicie nam zgody.

PRECYZJA
Wszyscy wiemy, że nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie, dlatego kładziemy duzy nacisk na dokładny montaż całości filmu.

ŻYCZLIWOŚĆ
Podczas wykonywania swoich obowiazków towarzyszy nam usmiech i pozytywna energia, która czesto udziela się Młodej Parze :)